Hakkımızda

Şirketimiz KARABAY Kuyumculuk olarak;

Şirketimiz KARABAY Kuyumculuk olarak 1960'lı yılların başında İstanbul bölgesinde kuyumculuk faaliyetlerine, 2000'li yılların başında ise KARABAY MADEN MAKİNALARI adı altında maden makinaları imalatı, geri dönüşüm tesisi kurulumu ve danışmanlık faaliyetlerine başlamıştır.

Kalite, hız ve müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan KARABAY MADEN MAKİNALARI, kurucusunun uzun yıllara dayanan bilgi birikimi, uzman teknik kadro ve kalifiye elemanları ile sürekli gelişerek sektörde önemli noktaya ulaşmıştır. KARABAY MADEN MAKİNALARI olarak standart makina imalatı, geri dönüşüm tesisi kurulumu ve danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra müşterilerimizin taleplerinin doğrultusunda da hizmetler sunmaktayız. Her geçen gün sektöründe daha kararlı ve sağlam adımlar ile yürümeye devam etmekteyiz.

Firmamız, KARABAY MADEN MAKİNALARI bünyesinde faaliyet gösteren BY BLACK CRUCIBLE, bir türk markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.

BY BLACK CRUCIBLES markası 10 yıllık bilgi birikimi ve 1,5 yıl süren arge çalışmaları sonucunda kurulmuştur. Altın analizi tayini laboratuvarlarında kullanılan KÜPELASYON (FIRE ASSAY) POTALARI ve kurşun emme KÜPELLERİNİ tamamı yerli imkanlar kullanılarak İstanbul ikitelli bölgesinde üretime başlamıştır. Deneyimli teknik kadrosu ile kaliteli hammaddeler kullanarak yüksek performanslı maden eritme laboratuvar potaları üretmeyi kalite politikasına ekleyen BY BLACK CRUCIBLES

Hemen İletişime Geçin


İletişim